Interneto erdvėje sklando gandai, jog šių metų liepos mėnesį vyksiančios E3 parodos metu „Microsoft“ atskleis šiek tiek informacijos apie savo naująją žaidimų konsolę.

Tokie gandai sklando todėl, kad „Microsoft“ pranešė apie naują akciją, kurios metu studentai, Amerikoje perkantys ne pigesnį nei 699 USD kainuojantį kompiuterį, su „Windows 7“ operacine sistema, nemokamai gaus „Xbox 360“ žaidimų konsolę.

Tai skamba labai viliojančiai, juk perkant bet kokio modelio „Dell“ ar „HP“ kompiuterį galima nemokamai gauti dar ir „Xbox 360“ žaidimų konsolę. Vienintelė šios akcijos sąlyga yra ta, kad perkamas kompiuteris turi būti brangesnis nei 699 USD ir turėti „Windows 7“ operacinę sistemą. Iš tiesų šioje vietoje galėtume stabtelėti ir šiek tiek pasvarstyti, kodėl „Microsoft“ taip pasielgė.

Gal būt taip yra dėl to, kad „Xbox 360“ tiesiog nebeišgali pasiūlyti naujausių žaidimų, todėl bendrovei tenka imtis kitokių veiksmų ir paskelbti apie naują ir geresnę žaidimų konsolę, kaip tai padarė „Nintendo“, su naujuoju „Wii 2“. Kita vertus, žaidimų konsolių gamintojai pagrindinį pelną gauną ne iš konsolių, o būtent iš kompiuterinių žaidimų pardavimo.

Prieš porą metų „Microsoft“ jau gerokai pagąsdino kompiuterinius piratus, užblokuodami šimtus tūkstančių vartotojų žaidimo konsolių, kurios galėjo veikti su neoriginaliais ir nelegaliai platinamais kompiuteriniais žaidimais, tačiau, nepaisant to, dabar ji sugalvojo naują apsaugą – tai yra naujo standarto 1GB didesnės talpos DVD diską, kurio rinkoje nėra, o tai reiškia, kad nėra ir piratinių žaidimų. Todėl kompiuterinių konsolių vartotojai perka originalius ir komercinius žaidimus, o „Microsoft“ bendrovė ir toliau lobsta.