JAV įsikūrusi kompiuterinius priedus gaminanti kompanija Razer ir toliau daro gyvenimą patogesniu ir lengvesniu kompiuterinių žaidimų mėgėjams. Šį kartą ji pristatė 4G Dual Sensor pelę.

Ši pelė išsiskiria tuo, kad turi ne vieną, kaip įprasta, o du sensorius judesiams fiksuoti. Razer teigimu, vienas lazerinis ir vienas optinis sensorius papildo vienas kitą, perkeldami suvokimą tikslumo žaidimuose į kitą lygį.

Šių sensorių dėka 4G Dual Sensor geba prisitaikyti ir susiderinti su bet kokiu paviršiumi. Tai padaro įdiegta sistema, apskaičiuojanti atstumą nuo sensoriaus iki paviršiaus ant kurio yra pelė. Teigiama, kad tai padeda daug tiksliau ir greičiau užfiksuoti kiekvieną naudotojo judesį, užtikrinant geriausius įspūdžius žaidimo metu.

Be to, yra galimybė pačiam nustatyti aukštį, į kurį pakėlus pelę, ji nebefiksuoja judesių. Tai turėtų būti ypač naudinga šaudyklių mėgėjams, kai prireikia greitai perkelti pelę nuo paviršiaus krašto į vidurį, išlaikant taiklumą.

Pasak Razer, naujoji pelytė turi 6400dpi rezoliuciją ir, lyginant su iki šiol sukurtomis pelėmis, užtikrina nuo dešimties kartų greitesnį paviršiaus sekimą.

Nauja sensorių technologija nuo liepos mėnesio bus diegiama ir Razer Mamba bei Imperator pelėse.