Estijos kompanija Fits.Me beveik išsprendė amžiną perkančiųjų drabužius internetu klausimą: „Tiks darbužis ar netiks“. Vieni mėgsta valandų valandas vaikščioti po parduotuves, o kiti mieliau renkasi greitą apsipirkimą internetinėje drabužių parduotuvėje. Fits.Me pasistengė dar labiau padėti pastariesiems, sukurdama robotizuotą manekeną, kuris atkartoja pirkėjo kūno formas, ir „išbando“ drabužį.

Pasak Fits.Me prezidento Heikki Haldr, jie puikiai supranta, kad drabužis ne tik turi puikiai tikti, tačiau jis turi ir puikiai derėti prie individualaus žmogaus stiliaus. Vieni dėvi aptemptus drabužius, kiti mėgsta laisvesnius. Tačiau nepasimatavus labai sunku atspėti, kuris dydis atitiks žmogaus stilių, kadangi skirtingų kompanijų drabužių dydžių standartai yra nevienodi. Roboto pagalba pirkėjas gali matyti, kaip drabužis atrodo ant jo figūros.

Internetinėje parduotuvėje suvedus žmogaus kūno duomenis, robotas juos atkuria ir pasimatuoja pirkėjo pasirinktą drabužį, o pirkėjui parodoma, kaip jis atrodo. „Novatoriškas manekenas gali atkurti daugiau kaip 100,000 skirtingų kūno formų. Jis gali būti ir liesas, ir labai raumeningas.“ – teigia H. Haldr.