Visame pasaulyje Facebook turi beveik 700 milijonų registruotų vartotojų, tačiau per paskutinius mėnesius socialinio tinklo augimas ryškiai sulėtėjo, o JAV ir Kanadoje jo naudotojų net sumažėjo.

Nors birželį Facebook suskaičiavo 687 milijonus registruotų vartotojų, paskutinių dviejų mėnesių vartotojų prieaugis sumažėjo nuo vidutinių 20 milijonų iki 13.9 balandžio mėn. ir 11.8 gegužės mėn.

O štai JAV ir Kanadoje vartotojų net sumažėjo. Jungtinėse Valstijose išsiregistravo apie 6 milijonus gyventojų. Gegužės pradžioje buvo 155.2 milijonai, o pabaigoje – jau  149.4. Tai pirmas kartas per keletą metų, kai smuko amerikiečių naudojimasis Facebook. Kanadoje vartotojų sumažėjo ne tiek daug – 1.5 milijono vartotojų.

„Inside Facebook“ pastebi, kad statistiškai šalyje vartotojų skaičiui pasiekus 50 procentų, augimas iš esmės sustoja arba pradeda mažėti. Britanijoje, Norvegijoje ir Rusijoje Facebook anketų skaičius nukrito apie 100 000.

Tuo tarpu, besivystančiose šalyse, tokiose kaip Brazilija, Meksika ir Indija, nuo gegužės iki birželio vartotojų padaugėjo po du milijonus kiekvienai šaliai.

Lietuvoje nuo balandžio mėnesio Facebook socialiniame tinkle prisiregistravo 46 580 naujų vartotojų. Iš viso Lietuvoje yra užsiregistravę 947 140 žmonių.