Internetiniai sukčiai žino, kad nėra nieko geriau, kaip vartotojų finansinė baimė, todėl ėmė plisti dar viena nauja apgavysčių banga, kurioje teigiama „Jūsų kreditinė kortelė neapmokėta jau vieną savaitę“.

Suklastotame el. laiške, kurio temoje yra rašoma: „Jūsų finansinė skola laiku nesumokėta“, „Kreditinės kortelės mokėjimas neatliktas“ arba „Kreditinė kortelė laiku neapmokėta“ yra 10 skaitmenų kliento numeris, mokėjimo data ir žinutė, kurioje rašoma „Jeigu jūs grąžinsite skolą per 2 dienas, nebus jokių papildomų mokesčių. Pavėlavus 2 dienas, reikės sumokėti 25 USD mokestį ir jis bus įskaičiuotas į jūsų sąskaitą.“

Vartotojai, kurie patiki ir atidaro kartu su el. laišku atsiųstą failą, rizikuoja atsisiųsti Troj/Invo-Zip kenkėjišką Trojos arklį, kuris gali kibernetiniams nusikaltėliams suteikti nuotolinę prieigą prie vartotojų kompiuterių.

Vartotojams, sulaukusiems tokių el. laiškų, jokiu būdu nereikėtų atsisiųsti failų, esančių atsiųstuose el. laiškuose ir jeigu jie vis dėlto yra susirūpinę dėl savo banko sąskaitos ar tariamos neapmokėtos skolos, turėtų susisiekti su savo banku tiesiogiai, jų oficialiame tinklalapyje arba turimuose bankiniuose išrašuose pateiktais kontaktiniais duomenimis.