Anonymous hakerių grupuotės nariai šiuo metu kuria naują išpuolio įrankį, kaip alternatyvą egzistuojančiai LOIC (žemos orbitos jonų patranka) DDoS programai.

Įrankis pradėtas kurti po įvykusių suėmimų, kurie manoma buvo susieti su LOIC naudojimu, kuris įprastais nustatymais nedaro nieko, kad apsaugotų vartotojo, kuris naudoja šią programą, tapatybę.

LOIC užliedavo puolamą tinklalapį TCP ir UDP paketais – gana paprastas, bet efektyvus būdas, ypač tada, kai tūkstančiai vartotojų, naudodamiesi įrankiu, prisijungdavo prie savanoriško „zombių“ tinklo.

Naujas įrankis, pavadintas RefRef, kuris bus išleistas rugsėjį, tinklalapius išjungs kitokiu būdu.

Su Anonymous grupuote siejamame tinklaraštyje buvo teigiama, kad RefRef remiasi sudėtingesniu programų panaudojimu, specialiai sukurtu stipriai apkrauti arba visiškai sutrikdyti tinklalapius, vietoje paprasčiausio užliejimo internetinėmis šiukšlėmis.

Tinklaraštyje buvo rašoma: „Anonymous kuria naują DDoS išpuolių įrankį. Kol kas jie sukūrė įrankį, nepriklausantį nuo kompiuterio platformos, kuris išnaudoja JavaScript ir SQL duomenų bazių pažeidžiamumus, kad padarytų didelės žalos tinklalapiams.“

Iš tikrųjų LOIC buvo sukurtas tinklų atsparumų apkrovoms tikrinti, bet vėliau buvo paviešintas internete ir po kelių metų tapo haktyvistų ginklu, o labiausiai pagarsėjo per operacijos „Payback“ išpuolius, nutaikytus prieš finansinių paslaugų organizacijas, kurios praėjusių metų gruodį užblokavo WikiLeaks priklausiančias sąskaitas, po to kai WikiLeaks paviešino JAV ambasadų slaptus dokumentus.