Liepos 18 d., po to, kai Anonymous hakerių grupuotės nariai buvo užblokuoti naujame Google socialiniame tinkle Google+, hakerių grupuotė paskelbė kurianti savo socialinį tinklą AnonPlus.

Tačiau tai jau ne pirmas kartas, kai tokios hakerių grupuotės, kaip Anonymous ar LulzSec, pritraukia kitų, ne tokių populiarų, o gal būt net visai negirdėtų, grupuočių dėmesį, siekdamos išgarsėti.

Trečiadienį (liepos 20 d.) į Anonplus.com tinklalapį įsilaužė AKINCILAR hakerių grupuotė, kuri, kaip manoma, yra iš Turkijos, pavadinusi puslapį  „AKINCILAR ženklas Anonymous grupuotei“,   ir pakeitė gerai žinomo Anonymous žmogaus su kauke logotipą į šunį, dėvintį kostiumą.

Po paveikslėliu yra žinutė turkų kalba, kuri lietuviškai skamba taip: „Mes esame TURKIJA. Mes esame AKINCILAR. Šis logotipas jums tinka labiau … Kaip jūs drįstate sukilti prieš visą pasaulį … Negi jūs iš tikrųjų save laikote „imperijos valdovais“? Mes manome, kad jūs negalite mesti iššūkio pasauliui ir norime jus pamokyti gražaus elgesio. O dabar visi marš į savo būdą..“

„Akincilar“ reikšmė – užpuolikai.

Anonymous Turkijoje veikia labai aktyviai; birželio pradžioje Turkijos policija suėmė 32 įtariamus Anonymous grupės narius 12 miestų po jų išpuolio, įvykdyto birželio 9 d. prieš Turkijos telekomunikacijų tinklalapį. Šis išpuolis buvo „Operacijos „Turkija“ dalis – Anonymous grupės protestas prieš jos nuomone Turkijos vykdomą interneto cenzūrą.